Warsaw_skyline.jpg
 

IDEAcraft

IDEAcraft jest firmą doradczą działającą w obszarze strategiisustainability i information design. Współpracując z zarządami spółek wprowadzamy zmiany, których celem jest zabezpieczenie rozwoju firm w średnim i długim terminie. Doświadczenie z realizacji ponad stu projektów wykorzystujemy dla polskich i zagranicznych spółek giełdowych oraz firm prywatnych.

 
 

o nas

Piotr Biernacki od niemal 20 lat specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu strategiami komunikacji spółek giełdowych. Prowadził komunikację oraz doradzał kilkudziesięciu spółkom notowanym na GPW, Euronext i OMX. Wykładowca i trener, przeprowadził ponad sto szkoleń dla zarządów i kadry menedżerskiej spółek.

Prezes Zarządu Fundacji Standardów Raportowania oraz Dyrektor Strategiczny w Stowarzyszeniu Emitentów Giełdowych. Członek Kapituły konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Wieloletni przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Autor i koordynator licznych badań dotyczących relacji inwestorskich oraz współtwórca regulacji środowiskowych polskiego rynku kapitałowego. Porozumiewa się w pięciu językach.

 

 

 

 

 

Justyna Biernacka, ma blisko 15 lat doświadczenia w zakresie designu, architektury, zielonego budownictwa oraz zrównoważonego rozwoju. Tworzyła strategie zrównoważonego rozwoju oraz wdrażała innowacyjne rozwiązania z zakresu zrównoważonego budownictwa w projektach nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych dla wiodących firm deweloperskich. Prowadziła szkolenia dla zarządów i kadry menadżerskiej spółek z zakresu sustainability, placemakingu i CSR.

Aktywnie działa na rzecz rozwoju społeczności lokalnych w partnerstwie organizacji pozarządowych z biznesem i władzami lokalnymi. Należy do Stowarzyszenia Architektów Polskich (zespół ekspercki ds Warszawskich Centrów Lokalnych). Zrzeszona w Izbie Architektów RP. Współzałożycielka Stowarzyszenia Moja Narbutta, działającego na rzecz społeczności Starego Mokotowa w Warszawie. 

 
 
Newspapers.jpg

news

 

Twitter

 
Phone.jpg
 

Zapraszamy do kontaktu:

email: info [at] theideacraft.com

phone/Piotr:   +48.693.330.003

phone/Justyna: +48.512.233.171